Aktualności

1 grudnia 2017

Smycz Idealeash występuje w kilku wariantach kolorystycznych, oraz modelach. Smycze Trekking, które dodatkowo posiadają amortyzator szarpnięć i Urban Walk dedykowane dla psów większych spacerujących w miejskich zabudowach. Wszystkie modele cechuje wysoka jakość wykonania dająca pewność, że smycz będzie służyła latami.

1 grudnia 2017

Klatka dla chomika z wyposażeniem. Wykonana z drutu malowanego proszkowo odpornego na rdzewienie i podgryzanie. Posiada odczepianą kuwetę ułatwiającą czyszczenie.

1 grudnia 2017

Odrzucając komercyjne trendy i rezygnując z tych cech produktu, które nie mają dla czworonogów większego znaczenia, w fabrykach Royal Canin powstają karmy dla psów i kotów idealnie dopasowane do ich potrzeb.

30 listopada 2017

Trawa zawiera witaminy, enzymy i sole mineralne korzystnie wpływające na rozwój i zdrowie kota. Kot dzięki świeżej trawce nie będzie zainteresowany roślinami domowymi, wśród których często występują odmiany trujące.
 

29 listopada 2017

Pokarm z linii Smaki przygotowany specjalnie dla Twojego pupila!

29 listopada 2017

Designerskie produkty z motywem zakochanych kotów, teraz w promocyjnych cenach!

29 listopada 2017

Designerskie produkty z motywem zakochanych kotów, teraz w promocyjnych cenach!

21 października 2016

Od 21 października w sklepie zoologicznym LEOPARDUS w Krakowie rozpoczęła się zbiórka karmy dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami!

30 sierpnia 2016

Bezzbożowa karma Bozita Naturals Grain Free wyprodukowana ze świeżym mięsem szwedzkich kurcząt zawiera 75% białka zwierzęcego. Zbilansowana formuła z przeciwutleniaczami z dzikiej róży doskonale zaspokaja potrzeby wrażliwych psów.

 

10 czerwca 2016

Przy zakupie kocich produktów za min 50 zł - Poradnik o kociej higienie gratis!

pokaż więcej
pokaż więcej