Produkty dla zwierząt domowych - sieć sklepów Leopardus
Autor: 7 sierpnia 202020 maja, 20210 Komentarzy

Zakopianka – nowa lokalizacja

Wszystko, co potrzebne naszym podopiecznym możecie kupić w jednym miejscu godzinach 9-21 (w niedziele handlowe 9-20). Na wprost sklepu znajduje się wygodny parking dla klientów galerii.

Z tej okazji w sobotę, 11 lipca, planowane jest oficjalne otwarcie. Wszyscy, którzy odwiedzą sklep w sobotę otrzymają 15 % rabatu na cały asortyment oraz bony rabatowe ze zniżką na kolejne zakupy ważne do końca sierpnia. Będzie też oczywiście słodki poczęstunek.

Jeśli więc szukasz rzeczy dla swojego pupila, koniecznie odwiedź  nasz sklep!

Sieć sklepów Leopardus – dedykowany zwierzętom

Sieć sklepów Leopardus to duże, nowoczesne sklepy, w których z pomocą fachowej, profesjonalnej obsługi znajdziecie wszystko, co potrzebne naszym zwierzętom domowym. Profesjonalna karma, preparaty weterynaryjne, miski, smycze, legowiska,  gadżety… czego tylko zwierzęca… i ludzka dusza pragnie! Pracownicy sklepu to doświadczeni fachowcy, którzy doradzą i pomogą.

Miłośnicy żywych stworzeń mogą zobaczyć i kupić w sklepach ryby, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki. I w tym wypadku również pomocą i radą służą doświadczeni sprzedawcy.

Sieć sklepów Leopardus – nie tylko sprzedaż

Ci którzy znają nasze sklepy Leopardus doskonale już wiedzą, że nasza sieć znana jest też z pomocy zwierzętom. Współpracujemy  z organizacjami charytatywnymi, prowadząc często zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt, czy pomaga w znalezieniu nowego domu.
ZAPRASZAMY na ul. Zakopiańską 58A!