BOZITA – NATURALNA SZWEDZKA JAKOŚĆ
Autor: 8 września 20220 Komentarzy

BOZITA – NATURALNA SZWEDZKA JAKOŚĆ

Szwecja charakteryzuje się bogatą i dziką przyrodą, niepowtarzalną fauną a także powietrzem i wodą o wyjątkowej czystości. To właśnie w Szwecji, w małej miejscowości Vårgårda znajduje się kuchnia, w której przyrządzane są karmy Bozita. To niewielka firma, która z tradycją sięgającą 1903 roku przygotowuje i wytwarza karmy dla psów i kotów.

Produkcja karm dla psów i kotów odbywa się z wysokiej jakości naturalnych surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców z certyfikowanych hodowli, które podzielają filozofię firmy. Szwedzkie rygorystyczne przepisy ochrony zwierząt od 1986 roku zabraniają używania antybiotyków w celach innych niż lecznicze dzięki czemu jest to kraj o najniższym użyciu antybiotyków w Unii Europejskiej. Karmy Bozita to także gwarancja posiłku wolnego od GMO, hormonów wzrostu, przyrządzanych w kuchni w 100 %  zasilanej energią odnawialną. Naturalna szwedzka jakość to coś więcej niż miska z karmą!

SZWEDZKIE SUROWCE ORAZ SMAKI

Kluczowe znaczenie ma jakość surowca. Dobrej jakości mięso wykorzystywane w procesie technologicznym pozwala na uzyskanie odpowiednich parametrów jakościowych karmy a synonimem wysokiej jakości jest dla marki Bozita naturalność- to słowo odmieniane przez wszystkie przypadki, ale nie bez powodu. Szwedzkie surowce dostarczane na potrzeby produkcji karm Bozita pozyskiwane są z certyfikoanych hodowli wolnych od GMO, anytybiotyków, hormonów czy sterydów.

Bozita podkreśla, że coraz więcej osób jest świadomych tego, na czym polega zdrowe odżywianie, nie tylko w przypadku żywności dla ludzi. Zwracają również uwagę na to, co ich pupil dostaje do miski, analizują skład karm i oceniają jakość surowców a receptury wszystkich karm Bozita zawierają świeże mięso i to jest siła marki.

Bozita w swojej ofercie proponuje znakomite smaki ze szwedzkiej natury!

Bozita Dog Grain Free to pełnoporcjowe karmy superpremium bez zawartości zbóż, przygotowane z naturalnych składników. Receptury są całkowicie pozbawione zbóż, dzięki czemu nadają się idealnie dla psów o wrażliwym żołądku. Do linii karm suchych bez dodatku zbóż dla psów dołączyły ostatnio karmy Duo Proteinowe z łososiem i wołowiną! Dostępne w dwóch wariantach dostosowanych dla dorosłych psów dużych i małych ras.

 Bozita to także mokre karmy dla psów – a oferta mokrych karm dla psów została zaktualizowana o nowy produkt – Bozita Single Protein – bez dodatku zbóż w 400 g puszkach. To karma kategorii superpremium, zawierająca 60% mięsa, stworzona tylko ze szwedzkich składników, charakteryzuje się jednym źródłem białka pochodzenia zwierzęcego! Nowe karmy Bozita Single Protein to prosty, przejrzysty skład odpowiedni dla psów wrażliwych na inne białka zwierzęce lub zboża. To również znakomity wybór dla właścicieli psów, którzy po prostu chcą podać swoim pupilom coś wyjątkowo dobrego i naturalnego.

Pojedyncza porcja szwedzkiej dzikiej natury w nowej odsłonie dla kotów sterylizowanych. Pojedyncza porcja jest wygodną formą żywienia kotów, które mogą się cieszyć świeżym i smacznym posiłkiem, a mokre karmy w sosie lub w galaretce cechuje duża zawartość mięsa, niezbędnych witamin, soli mineralnych oraz kwasów omega-3 i omega-6. Nowe mokre karmy dla kotów Indoor & Sterilised posiadają niższy poziom energii, wyższą zawartość błonnika, dodatkową L-karnitynę oraz skorygowane ilości minerałów, wszystko po to, aby dostowować produkt dla kotów sterylizowanych.

Produkty marki Bozita można znaleźć we wszystkich sklepach Leopardus!
Zapraszamy również na stronę www.bozita.com.pl