O nas

LEOPARDUS to polska sieć sklepów zoologicznych, która na rynku pojawiła się w 2012 roku.

Aktualnie posiadamy 19 sklepów w różnych miastach Polski w atrakcyjnych lokalizacjach, w galeriach i centrach handlowych. Klientom oferujemy szeroką gamę produktów do kompleksowej opieki nad zwierzętami domowymi, jak również ryby, płazy, gady, ptaki, gryzonie i króliki. Nasi sprzedawcy to miłośnicy zwierząt i pasjonaci, którzy dzięki stale pogłębianej wiedzy, profesjonalnie doradzają w wyborze odpowiednich artykułów.

W sieci sklepów Leopardus wiemy, że opieka nad zwierzakiem to poważna sprawa. Dlatego z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby klientów i dążymy do spełnienia wszelkich oczekiwań. Dobro zwierząt oraz zadowolenie ich opiekunów są dla nas priorytetem. Jesteśmy świadomi, że będąc dużą i stale rozwijającą się siecią sklepów, mamy wiele możliwości, aby pomagać zwierzętom. Dlatego współpracujemy z organizacjami i fundacjami, które na co dzień zajmują się charytatywnie niesieniem pomocy bezdomnym i potrzebującym czworonogom. Regularnie prowadzimy zbiórki produktów, które przekazujemy na ich potrzeby. Organizujemy także adopcje, aby pomóc zwierzakom znaleźć nowe, przyjazne domy.

NASZE SKLEPY

Posiadamy 19 sklepów w różnych miastach Polski w atrakcyjnych lokalizacjach – galeriach i centrach handlowych. Sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście.

POMAGAMY

Współpracujemy z organizacjami i fundacjami, które na co dzień zajmują się charytatywnie niesieniem pomocy bezdomnym i potrzebującym czworonogom. Regularnie prowadzimy zbiórki produktów, które przekazujemy na ich potrzeby.