Przygotuj się na przybycie nowego czworonożnego członka rodziny!
Autor: 9 grudnia 202118 lutego, 20220 Komentarzy

Przygotuj się na przybycie nowego czworonożnego członka rodziny!

Wielu opiekunów psów dobrze pamięta, jak wyglądały ich pierwsze miesiące z nowym członkiem rodziny pod jednym dachem. Większość z nich przyznaje, że nie zawsze było łatwo i pojawiały się sytuacje, na które zupełnie nie byli przygotowani. Głównie z myślą o początkujących psiarzach, ale także tych, którzy dopiero rozważają pojawienie się zwierzęcia w domu, firma Brit stworzyła PROPS!

Czym jest PROPS?

PROPS jest Poradnikiem Rewelacyjnego Opiekuna Psa, który stanowi odpowiednio skondensowaną dawkę wiedzy niezbędnej do przyswojenia dla każdego psiarza. Jest również znakomitą pozycją będącą bazą wyjściową do poszerzania informacji na temat ukochanych czworonogów. Można go pobrać na stronie (https://www.props-brit.pl/) w cenie od 10zł w górę. Limit jest zależny od kupującego, niemniej zachęcamy do hojnych wpłat!

W jaki sposób PROPS pomoże psom?

Akcja, której finał przewidywany jest na połowę stycznia, ma na celu zgromadzenie jak najwyższej sumy uzyskanej ze sprzedaży PROPSa. Cały dochód zostanie przekazany schroniskom, fundacjom i stowarzyszeniom biorącym udział w naszej akcji:

– Fundacji Zwierzochron,

– Stowarzyszeniu Amstaffy Niczyje,

– Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami oddział wrocławski (TOZ Wrocław),

– Schronisku Kocham Psisko

To jeszcze nie wszystko! Wraz z przekazaniem konkretnej kwoty, firma Brit wesprze potrzebujące zwierzęta smakowitym poczęstunkiem!

W jaki sposób PROPS pomoże opiekunom?

PROPS to przede wszystkim smakowita porcja rzetelnej wiedzy, którą opracowali dla Was profesjonaliści, zajmujący się na co dzień zagadnieniami nierozerwalnie związanymi z psami. Wśród autorów możemy wymienić:

– Michała Dąbrowskiego, trenera i behawiorystę (ig: htps://www.instagram.com/michal__dabrowski/)

– Katarzynę Sieto, prowadzącą dom tymczasowy

– lek. wet. Pawła Kucharskiego, specjalistę Brit ds. żywienia zwierząt

– Katarzynę Kacalińską, ambasadorkę firmy Brit, hodowczynię z 20-letnim doświadczeniem,

– Joannę Kleszcz, groomerkę, specjalistkę od spraw pielęgnacji zwierząt.

Ich ważne spostrzeżenia oraz niezbędne informacje będą stanowiły rewelacyjny punkt wyjścia w zdobywaniu dalszej wiedzy na temat potrzeb psów i sprawowania nad nimi prawidłowej opieki.

W Poradniku głos zabrał również Karol Paciorek (https://www.instagram.com/karolpaciorek/), który przybliżył nam sylwetkę swojego psa, Ramena, dodając kilka ciekawych anegdot. Zwracająca uwagę okładkę zaprojektowała specjalne na potrzeby Poradnika Katarzyna Gabrysz, znana szerzej jako Rynn Rysuje (https://www.instagram.com/rynnrysuje).

Gorąco zachęcamy Was do przekazania wsparcia i zakupu Poradnika. Wierzymy, że szczytny cel jego sprzedaży jeszcze skuteczniej pomoże w przyswojeniu zawartej w nim wiedzy. Liczymy na Was!

POBIERZ PORADNIK