Kraków - Zakopianka

Aktualności

6 czerwca 2017

Aby zdobyć miłość swojego kota musisz dawać mu codziennie smak czegoś wyjątkowego. Seria karm mokrych Bozita Feline to najwyższej jakości szwedzkie karmy dla kotów oparte na starannie dobranych surowcach takich jak świeże szwedzkie mięso. Bozita jest wzbogacona preparatem Macrogard, który pomaga we wzmacnianiu układu odpornościowego kota, a duża zawartość mięsa sprawia, że jest ona nadzwyczaj smaczna.

6 czerwca 2017

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące.

6 czerwca 2017

Kryta kuweta niesie ze sobą wiele korzyści: Żwirek nie będzie już obecny w całym mieszkaniu. Twój kot będzie czuł się swobodnie, gdyż nikt mu nie będzie przeszkadzał. Ponadto zawarte w dostawie dwa filtry z aktywnym węglem uniemożliwią wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów z toalety.

6 czerwca 2017

Przeznaczona dla kociąt i małych kotów kuweta Carlo z obrzeżem o długości 43 cm. Kuweta w nowoczesnym, owalnym kształcie z praktyczną ramką, dzięki której żwirek nie wysypuje się na zewnątrz.

2 maj 2017

Firma Maced jest jednym z największych Polskich producentów przysmaków. Atrakcyjna cena w połączeniu z najlepszą jakością, to właśnie wizytówka firmy Maced. Skład przysmaków jest specjalnie dostosowany do potrzeb czworonogów, dzięki czemu właściciele mają pewność, że dieta pupila jest doskonale zbilansowana i zdrowa.

2 maj 2017

Karmy Brit produkowane są z naturalnych składników, dzięki czemu zwierzęta nie są narażone na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój pupil otrzyma wszelkie niezbędne elementy do prawidłowego funkcjonowania organizmu i zachowa doskonałą kondycję.

2 maj 2017

Starannie wykonane i funkcjonalne smycze dla osób, które cenią sobie swobodę na spacerach z psem. Dzięki płynnej regulacji długości można bez problemu dostosować długość smyczy. Produkt umożliwia również przepięcie wokół pasa i bieganie z wolnymi rękoma.

14 kwietnia 2017

Rabbit 100 to klatka dla gryzoni, wraz z wyposażeniem podstawowym dla świnek morskich. W komplecie dostarczane są paśniki mocowane na zewnątrz, nie zabierające zwierzęciu miejsca. Klatka Rabbit 100 da się całkowicie otworzyć.

13 kwietnia 2017

Super Pinio jest uniwersalnym granulatem stosowanym jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki. Ma on kształt wałeczków o średnicy 6 mm i długości od 6 do 12 mm.

12 kwietnia 2017

Pokarm dla królików Cuni Nature filrmy VERSELE-LAGA.

Odpowiednio zbilansowana karma zawierająca składniki wysokiej jakości.
Jest dostosowana do potrzeb królików ras miniaturowych.

pokaż więcej
pokaż więcej