Produkty dla zwierząt domowych - sieć sklepów Leopardus
Autor: 27 września 202110 listopada, 20210 Komentarzy

Naturo – karma stworzona z miłości do zwierząt

NATURO to karma stworzona z miłości do zwierząt, przyrządzana na bazie tradycyjnych receptur, w których dominują świeże mięso, ryby, warzywa i owoce. Większość składników pozyskiwana jest od lokalnych producentów co daje nam możliwość wnikliwej kontroli jakości i pochodzenia surowców.

Wiemy jak ważna w prawidłowym rozwoju zwierzęcia  jest zrównoważona dieta, dlatego opracowaliśmy zbilansowane receptury oparte na najlepszych, naturalnych składnikach.

Wyróżnikiem karm NATURO jest wysoka zawartość cennych białek pochodzenia zwierzęcego (od 50 do 60% zawartości mięsa w karmach dla psów i aż 80% w karmie dla kotów), zawartość witamin i mikroelementów naturalnego pochodzenia oraz nienasycone kwasy tłuszczowe, które wspierają kondycję kości, zębów, skóry, sierści i systemu odpornościowego. Ich obecność ma też istotny wpływ dla procesów  trawienia, reprodukcji oraz pracy układu sercowo – naczyniowego.

Karmy dla kotów wzbogacone zostały tauryną, która spełnia niezwykle ważną funkcję w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu kota, w tym: wzroku, serca, wątroby i procesów reprodukcyjnych.

W diecie dla psów nie zapominamy także o włóknach roślinnych i węglowodanach, które stanowią potężne źródło energii, siły i witalności zwierzęcia i wybieramy wyłącznie te pochodzące z dobrych źródeł, wspierające zdrowe funkcjonowanie jelit – brązowy ryż i warzywa.

Nasza troska o zwierzęta przekłada się także na troskę o środowisko – opakowania NATURO są tworzone z surowców, które można poddać recyklingowi. Tacka NATURO jest niezwykle praktyczna i bezpieczna dla zwierząt  – karmę można podawać do spożycia bezpośrednio z opakowania (wystarczy zdjąć folię zabezpieczającą) – jest to doskonała opcja w podróży!

Karma jest dostępna w opakowaniach : 150g (dla psów małych ras), 400g (dla psów ras średnich i większych), 85g (dla dorosłych kotów).