O firmie

 
Leopardus to sieć sklepów zoologicznych, która działa od 2012 roku. Leopardus otworzył do tej pory 19 punktów sprzedaży w: Krakowie (3x), Katowicach (3x), Wrocławiu, Bielanach Wrocławskich, Lubinie, Poznaniu(2x), Kutnie, Łodzi, Lublinie (3x),Pabianicach, Opolu i Rzeszowie. Atrakcyjne lokalizacje w galeriach i centrach handlowych ułatwiają klientom dotarcie do wybranego punktu i dokonanie  zakupów.
 
Oferujemy szeroki asortyment produktów do kompletnej opieki nad zwierzętami domowymi. Miłośnicy żywych stworzeń mogą zobaczyć i kupić w naszych sklepach ryby, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki. Na każdą osobę odwiedzającą nasze sklepy czekają zawsze konkurencyjne ceny i promocje.
 
 Leopardus to nowoczesne sklepy, oferujące bogatą ofertę zoologiczną oraz profesjonalną i kompetentną obsługę. Dzięki różnorodnym formom współpracy z klientami, stawiamy na trwałe budowanie wzajemnych relacji. Liczymy, że to pozwoli nam, aby Leopardus stał się Państwa ulubionym sklepem zoologicznym.
 
Jesteśmy świadomi, że będąc dużą i stale rozwijającą się siecią sklepów, mamy wiele możliwości, aby pomagać zwierzętom. Dlatego współpracujemy z organizacjami i fundacjami, które na co dzień zajmują się charytatywnie niesieniem pomocy bezdomnym i potrzebującym zwierzętom. Regularnie prowadzimy zbiórki produktów, które przekazujemy na ich potrzeby. Pomagamy także zwierzakom w znajdowaniu nowych właścicieli i przyjaznych domów poprzez organizowanie adopcji.  

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

                                                                                                                                 

 
 
 
 
 
 

                                                                                                                                 

pokaż więcej
pokaż więcej