Nowości

2 czerwca 2020
 
Chociaż zeberki stają się jednymi z popularniejszych ptaków hodowanych w naszych domach, wciąż jednak pozostają pod wieloma względami niedoceniane. właściciele tych towarzyskich i radosnych stworzeń nie zawsze potrafią zapewnić im odpowiednie warunki do życia. 
 
Wielka szkoda, bo nie wymaga to znacznych nakładów pracy, a jedynie odrobiny chęci i wiedzy. O najważniejszych informacjach, które powinien znać każdy początkujący hodowca zeberek opowiedzą nam Wanda i Łukasz ze sklepu Leopardus w Galerii Posnania.
29 maj 2020

Przychodzi taki moment, że pragniemy mieć pupila. Niestety, czasem okazuje się, że jesteśmy na zwierzęta z sierścią uczuleni i szukamy innego, czasem egzotycznego gatunku. Terrarystyka jest bardzo ciekawa, ale wymaga też od nas trochę wiedzy i zaangażowania, a dla każdego początkującego terrarysty wybór pierwszego pupila to nie lada problem.

O tym jak stawiać swoje pierwsze kroki w terrarystyce opowie nam dziś Alicja ze sklepu Leopardus w CH Cuprum Arena w Lubinie.

 

20 maj 2020

Adopcja psa czy kota to poważna i odpowiedzialna decyzja. Zanim zdecydujemy się wziąć zwierzaka ze schroniska, warto przekonać się, czy na pewno tego chcemy i jakiego czworonożnego przyjaciela szukamy.

Dziś o korzyściach płynących z adopcji opowie nam Ania ze sklepu Leopardus w MMG Centers w Kutnie.

 

 

 

13 maj 2020
 
Króliki to bardzo towarzyskie i zajmujące zwierzaki, ale przyznać trzeba, że kupujemy je głównie ze względu na ich urodę. Każdy, kogo zachwycają te małe słodkie pyszczki, powinien zastanowić się wcześniej, czy będzie też dla nich dobrym opiekunem.
O tym jak opiekować się uszatkiem opowie nam dziś Sabina z sklepu Leopardus w Magnolii Park we Wrocławiu. 
 
Zapraszamy do lektury!
 

 

8 maj 2020

O pozytywnym wpływie zwierząt na nasze zdrowie i wielu innych zaletach posiadania zwierzaka opowie Wam Karolina pracująca na co dzień w sklepie Leopardus Atut Kraków! Zapraszamy do lektury! 

5 maj 2020

Miło nam poinformować, że zaczynamy serię artykułów, w których znajdziecie dawkę specjalistycznej wiedzy na temat naszych zwierzęcych przyjaciół! Fachową wiedzą podzielą się z Wami nasi pracownicy - sprzedawcy i doradcy sklepów Leopardus!

pokaż więcej
pokaż więcej