Wrocław - Magnolia Park

Aktualności

14 lutego 2018

Już w ten weekend serdecznie zapraszamy na akcję adopcyjną oraz zbiórkę produktów dla podopiecznych fundacji i schronisk!

31 stycznia 2018

Sucha karma dla kotów Bozita produkowana jest w Szwecji, w jednym z najnowocześniejszych zakładów Europy. Bazą karmy jest skandynawski łosoś, kurczak i ryż. Bozita nie jest testowana na zwierzętach. Nie zawiera konserwantów ani mączki zwierzęcej. Karma dostosowana do indywidualnych potrzeb kota.

31 stycznia 2018

Bozita Feline to mokre karmy z dużą zawartością mięsa i małą ilością tłuszczu oraz z naturalnie zbilansowaną zawartością witamin i składników mineralnych.

31 stycznia 2018

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynnego nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące.

31 stycznia 2018

Interaktywne zabawki dla kota Ferplast mają wyjątkowy design i ciekawe kolory. Zabawka wykonane są  z wytrzymałego i łatwego do umycia plastiku, stabilności dodają im mocne przyssawki użyte zamiast standardowych gumowych nóżek.
 

31 stycznia 2018

To bardzo praktyczna kuweta z tworzywa sztucznego, wyposażona we wszystko, co niezbędne, aby zapewnić kotu prywatność i spokój podczas codziennego z niej korzystania. Jej zaokrąglony kształt zapewni Twojemu kotu większą przestrzeń i poprawi komfort użytkowania.

31 stycznia 2018

Transportery są bardzo przydatne w trakcie każdej podróży z pupilem. Są też niezastąpione w trakcie przeprowadzki czy wizyt u lekarza weterynarii. Szczególnie przydatne są w trakcie sytuacji, które stresują ulubieńca. Zapewniają zwierzakowi bezpieczeństwo, zapobiegają jego ewentualnej ucieczce, dają mu też poczucie komfortu.

31 stycznia 2018

OVER ZOO Wyprawka dla kociąt to trzy podstawowe produkty , które będą potrzebne w domu, gdy zamieszka z nami kot : Szampon dla kotów 250 ml , 

Urine Free Cat 250 ml,  Go Off Cat 100 ml

31 stycznia 2018

Preparat przywabiający koty.

31 stycznia 2018

Naturalny preparat pielęgnacyjny do łap czworonogów. Nawilża opuszki łap.

pokaż więcej
pokaż więcej