Rzeszów - Galeria Rzeszów

Aktualności

15 czerwca 2018

Rozwiązanie żywieniowe stworzone specjalnie dla psów rasy maltańczyk, powyżej 10 miesiąca życia.

15 czerwca 2018

Receptura karmy sprzyja utrzymaniu zdrowej i lśniącej sierści. Karma wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA-DHA), omega 6, olej z ogórecznika i biotynę.

15 czerwca 2018

Mokre karmy Bozita, w postaci kawałków w galarecie oraz smacznej pasty, są pakowane w opakowania Tetra Recart® oraz puszki. Zawierają jedynie składniki wysokiej jakości — bez dodatku zbóż, soi i barwników.

15 czerwca 2018

Karma Bozita jest produkowana wyłącznie ze składników pozyskiwanych w sposób zrównoważony, nie tylko doskonale smakuje, ale doskonale wpływa także na rozwój Twojego psa. Produkcja karmy jest zasilana energią ze źródeł odnawialnych, a wszystkie opakowania wykonane zostały z materiałów nadających się do recyklingu.

13 czerwca 2018

MALAWI to pełnoporcjowy, podstawowy pokarm płatkowany dla pyszczaków mbuna z jeziora Malawi i innych pielęgnic roślinożernych. Niezwykle urozmaicona receptura pokarmu zapewnia rybom doskonałą kondycję i piękne kolory oraz sprzyja podchodzeniu ryb do tarła.

13 czerwca 2018

Miękki pokarm w formie wolno tonącego minigranulatu dla bojowników i innych niewielkich gatunków błędnikowców.

13 czerwca 2018

Pełnoporcjowy pokarm roślinny w postaci tonących wafelków, przeznaczony do codziennego karmienia wszystkich ryb z rodziny Loricariidae – popularnych zbrojników, które w swojej diecie wymagają znacznego udziału składników pochodzenia roślinnego i glonów.

13 czerwca 2018

Ekskluzywny pokarm  „Premium Food” oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie zawiera nie tylko żadnych konserwantów, ale i barwników. Receptura tej doskonale zbilansowanej mieszanki została opracowana z myślą o gryzoniach tak, by zapewnić im wyjątkowo smaczne pożywienie, które jednocześnie dostarcza wszystkich niezbędnych składników, wspomagających zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmów tych uroczych zwierzaków.

 

12 czerwca 2018

Sucha karma dla kotów Bozita produkowana jest w Szwecji, w jednym z najnowocześniejszych zakładów Europy. Bazą karmy jest skandynawski łosoś, kurczak i ryż. Bozita nie jest testowana na zwierzętach. Nie zawiera konserwantów ani mączki zwierzęcej. Karma dostosowana do indywidualnych potrzeb kota.

12 czerwca 2018

Klatka DRAGSTER ma niewątpliwie oryginalny design, kolorowe naklejki można wykorzystać do personalizacji według własnego uznania.
Dekoracje niewątpliwie rozbudzą ciekawość Twojego dziecka, jednocześnie angażując go w opiekę nad pupilem.

pokaż więcej
pokaż więcej