Poznań - King Cross Marcelin

Aktualności

3 lipca 2017

Czy Twoja smycz posiada opatentowany system amortyzacji szarpnięć, innowacyjną, płynną regulację długości, jest w pełni odblaskowa, a ponadto zabezpiecza przed przegryzieniem liny nie działając awersyjnie? Wesprzyj już dziś projekt Idealeash TRAVEL!

30 czerwca 2017

Codzienna opieka nad pupilem wymaga stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwolą na utrzymanie odpowiedniego pH skóry zwierzęcia, jak również nie naruszą bariery ochronnej. Frontline Pet Care to wysokiej jakości szampony, balsamy chroniące łapy, produkty do higieny uszu i oczu, których skład został dobrany stosownie do potrzeb zwierząt.
 

30 czerwca 2017

Starannie wykończone transportery Gulliver pozwalają zwierzęciu na udział we wszelkiego typu podróżach (samochodem, pociągiem, statkiem).
Są wytrzymałe i łatwo je utrzymać w czystości. Są również całkowicie bezpieczne dzięki zamykanym drzwiczkom.

30 czerwca 2017

Karma RC Sterilised 37 to propozycja dla kotów kastrowanych/sterylizowanych. Kontrolowany poziom kalorii oraz wysoki odsetek białka w połączeniu z dodatkiem L-karnityny pozwalają dbać o wagę naszych pupili. Karma ochrania także drogi moczowe kota pomagając w zapobieganiu chorobom układu moczowego.

6 czerwca 2017

Aby zdobyć miłość swojego kota musisz dawać mu codziennie smak czegoś wyjątkowego. Seria karm mokrych Bozita Feline to najwyższej jakości szwedzkie karmy dla kotów oparte na starannie dobranych surowcach takich jak świeże szwedzkie mięso. Bozita jest wzbogacona preparatem Macrogard, który pomaga we wzmacnianiu układu odpornościowego kota, a duża zawartość mięsa sprawia, że jest ona nadzwyczaj smaczna.

6 czerwca 2017

Kryta kuweta niesie ze sobą wiele korzyści: Żwirek nie będzie już obecny w całym mieszkaniu. Twój kot będzie czuł się swobodnie, gdyż nikt mu nie będzie przeszkadzał. Ponadto zawarte w dostawie dwa filtry z aktywnym węglem uniemożliwią wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów z toalety.

6 czerwca 2017

Przeznaczona dla kociąt i małych kotów kuweta Carlo z obrzeżem o długości 43 cm. Kuweta w nowoczesnym, owalnym kształcie z praktyczną ramką, dzięki której żwirek nie wysypuje się na zewnątrz.

2 maj 2017

Firma Maced jest jednym z największych Polskich producentów przysmaków. Atrakcyjna cena w połączeniu z najlepszą jakością, to właśnie wizytówka firmy Maced. Skład przysmaków jest specjalnie dostosowany do potrzeb czworonogów, dzięki czemu właściciele mają pewność, że dieta pupila jest doskonale zbilansowana i zdrowa.

2 maj 2017

Karmy Brit produkowane są z naturalnych składników, dzięki czemu zwierzęta nie są narażone na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój pupil otrzyma wszelkie niezbędne elementy do prawidłowego funkcjonowania organizmu i zachowa doskonałą kondycję.

2 maj 2017

Starannie wykonane i funkcjonalne smycze dla osób, które cenią sobie swobodę na spacerach z psem. Dzięki płynnej regulacji długości można bez problemu dostosować długość smyczy. Produkt umożliwia również przepięcie wokół pasa i bieganie z wolnymi rękoma.

pokaż więcej
pokaż więcej