Lublin - CH E. Leclerc

Aktualności

14 lutego 2018

Już w ten weekend serdecznie zapraszamy na akcję adopcyjną oraz zbiórkę produktów dla podopiecznych fundacji i schronisk!

31 stycznia 2018

Sucha karma dla kotów Bozita produkowana jest w Szwecji, w jednym z najnowocześniejszych zakładów Europy. Bazą karmy jest skandynawski łosoś, kurczak i ryż. Bozita nie jest testowana na zwierzętach. Nie zawiera konserwantów ani mączki zwierzęcej. Karma dostosowana do indywidualnych potrzeb kota.

31 stycznia 2018

Bozita Feline to mokre karmy z dużą zawartością mięsa i małą ilością tłuszczu oraz z naturalnie zbilansowaną zawartością witamin i składników mineralnych.

31 stycznia 2018

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynnego nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące.

31 stycznia 2018

Smakołyki dr Seidla to seria prozdrowotnych przysmaków dla kotów opracowana na bazie specjalistycznej wiedzy medycznej o fizjologii zwierząt. Każdy smakołyk zawiera odpowiednio dobrane składniki aktywne, które zapewniają zaspokojenie różnorodnych potrzeb zdrowotnych naszych ulubieńców. Składy smakołyków zostały tak zbilansowane, żeby zastąpić podawanie suplementów w codziennej diecie zwierząt.

 

31 stycznia 2018

Interaktywne zabawki dla kota Ferplast mają wyjątkowy design i ciekawe kolory. Zabawka wykonane są  z wytrzymałego i łatwego do umycia plastiku, stabilności dodają im mocne przyssawki użyte zamiast standardowych gumowych nóżek.
 

31 stycznia 2018

To bardzo praktyczna kuweta z tworzywa sztucznego, wyposażona we wszystko, co niezbędne, aby zapewnić kotu prywatność i spokój podczas codziennego z niej korzystania. Jej zaokrąglony kształt zapewni Twojemu kotu większą przestrzeń i poprawi komfort użytkowania.

31 stycznia 2018

Transportery są bardzo przydatne w trakcie każdej podróży z pupilem. Są też niezastąpione w trakcie przeprowadzki czy wizyt u lekarza weterynarii. Szczególnie przydatne są w trakcie sytuacji, które stresują ulubieńca. Zapewniają zwierzakowi bezpieczeństwo, zapobiegają jego ewentualnej ucieczce, dają mu też poczucie komfortu.

31 stycznia 2018

OVER ZOO Wyprawka dla kociąt to trzy podstawowe produkty , które będą potrzebne w domu, gdy zamieszka z nami kot : Szampon dla kotów 250 ml , 

Urine Free Cat 250 ml,  Go Off Cat 100 ml

31 stycznia 2018

Preparat przywabiający koty.

pokaż więcej
pokaż więcej