Nowość w sklepach Leopardus - karmy POLARIS

Nowość w sklepach Leopardus - karmy POLARIS
 

Naturalne żywienie dla zdrowia - receptury stworzone dla ras

OWCZARKI NIEMIECKIE - są podatne na schorzenia stawów i związany z nimi ból dlatego w recepturze karm POLARIS jest glukozamina i chondroityna, naturalne składniki, które wspierają zdrowie stawówó i pomagają chronić chrząstkę stawową. Dodane są również kwasy tłuszczowe Omega 3 i witamina E, aby redukować stany zapalne i ból. Podstawowy składnik w recepturach to filet z łososia bez ości, który intensyfikuje i pogłebia naturalną pigmentację sierści owczarków niemieckich.

GOLDEN RETRIEVER - podatne są na choroby skóry, ze względu na budowę sierści składającej się z gęstego wodoodpornego podszerstka oraz z długiego włosa okrywowego. Takie środowisko sprzyja osiedleniu sie bakterii dlatego w recepturach Polaris zastosowane zostały Omega 3 i 6. Są one naturalnym budulcem błon komórkowych i redukującym stany zapalne oraz wspierającym zdrowie i elastyczność skóry. Przyczyniają się też do poprawy wyglądu sierści.

LABRADORY - uwielbiają jeść, co zwiększa ryzyko przybrania na wadze. Mają przy tym tendencję do otyłości. Nasza receptura o wysokiej zawartości białka przy ograniczonej zawartości tłuszczu zawierająca naturalną L-karintynę, sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki i wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczu.

 
 


 

 

pokaż więcej
pokaż więcej