Nowość w sklepach Leopardus! Mokre karmy dla psów i kotów marki OASY!

OASY DLA KOTA:

MORE LOVE - puszki

Naturalna karma najwyższej jakości zawierajaca do 75% miesa lub ryby, pochodzacych tylko z ich najlepszych częsci. Stworzona, aby zachwycać wyszukanymi recepturami i oryginalnymi składnikami.

Dostępna w 7 smakach.

Opakowanie: puszka 70g. 

 

MORE LOVE - saszetki

Saszetki o zawartości min. 65% mięsa lub ryb w pysznym bulionie. Przyrządzone z najlepszych i najświeższych składników o niezwykłym smaku i aromacie. Nie zawiera składników GMO, soi i glutenu

Dostępne w 6 smakach.

Opakowanie: saszetka 70g.

 

MORE LOVE - green cup

Kawałki mięsa w naturalnym sosie o konsystencji lekkiej galaretki zadowolą nawet najbardziej wymagające kocie gusta. Wyrafinowane kombinacje smakowe stworzone z autentycznych składników. Doskonała linia karm. Nie zawiera soi ani GMO.

LIFESTAGE - saszetki

OASY lifestage, to delikatne kawałki w pysznym sosie, przyrządzone z naturalnych składników, ze świeżym mięsem. Receptury lifestage zostały opracowane w taki sposób, aby zaspokoić szczególne wymagania kotów, także ze względu na ich wiek. Nie zawierają sztucznych dodatków w postaci konserwantów, barwników. Nie zawierają również skladników GMO ani soi.

 

Dostępne w 7 smakach.

Opakowanie: saszetka 85g.

MOUSSE - puszka

Oasy Mousse to linia mokrych karm dla kotów o delikatnej miękkiej konsystencji i niezwykłym smaku. Oasy Mousse przygotowywany jest ze składników o wysokiej jakości. Nie zawiera GMO, soi, sztucznych konserwantów, aromatów i barwników.

Dostępne w 7 smakach.

Opakowanie: puszka 85g.

 

 

OASY DLA PSA:

ONE PROTEIN MINI - puszki

One Protein MINI to karma mono-białkowa o konsystencji pasztetu, dedykowana wszystkim psom o mniejszych rozmiarach, a w szczególności tym, które wymagają diety selekcyjnej (cierpiących na nietolerancje pokarmowe, nadwrażliwość jelit czy problemy skórne). W składzie One Protein MINI znajduje się aż 94% mięsa jednego rodzaju, karma przygotowywana jest ze starannie wyselekcjonowanych składników, nie zawiera glutenu, zbóż, GMO ani soi. Dostępna jest w wariantach:

PUPPY & JUNIOR 200 g (od 2 do 12 miesiąca życia):  JAGNIĘCINA, ŁOSOŚ

ADULT 200 g (od 12 miesiąca życia):   JAGNIĘCINA, ŁOSOŚ, WIEPRZOWINA, KRÓLIK

Dostępne w 6 smakach.

Opakowanie: puszka 200g.

ONE PROTEIN - puszki

ONE PROTEIN to karma zawierająca jedno źródło białka zwierzęcego. Nie zawiera glutenu ani zbóż. Karma idealna dla psów z nietolerancją pokarmową, problemami skórnymi lub nadwrażliwością jelit. Odpowiednia dla wszystkich ras od 6 kg.

Dostępne w 6 smakach.

Opakowanie: puszka 400g.

 

pokaż więcej
pokaż więcej