FRONTLINE Combo, lek zwalczający pchły, kleszcze i wszoły dla psów, kotów i fretek

Jego jakość została potwierdzona przez liczne badania laboratoryjne i kliniczne oraz miliony właścicieli zwierząt na całym świecie. FRONTLINE Combo gwarantuje zadowolenie użytkowników i bezpieczeństwo ich pupili.

Co to jest FRONTLINE Combo?

FRONTLINE Combo jest połączeniem dwóch substancji czynnych, które działając wspólnie, eliminują wszystkie stadia rozwojowe pchły na każdym etapie jej cyklu rozwojowego. Zabezpiecza to zwierzęta przed kolejnymi zakażeniami.

Należy również pamiętać, że kleszcze mogą przenosić śmiertelne choroby, tj. piroplazmoza i ehrlichioza, a zdrowie kota lub psa zależy od jak najszybciej wprowadzonego programu ich ochrony.

 

Szybkie działanie Szybkie działanie

Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin.

Long Lasting Długie działanie

Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów.

Long Lasting Wodoodporność

Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji.

Long Lasting Podwójne działanie

Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy.

Water Resistant Łatwość użycia

Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę.

 

pokaż więcej
pokaż więcej