VERSELE LAGA - karmy z linii Nature

*Promocja obowiązuje od 05.03.2018 r. do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania zapasów

  • Versele Laga Cuni Nature 750g - karma dla królików

Pełnowartościowa mieszanka Premium specjalnie zestawiona dla królików miniaturek. Niepowtarzalny smak i samo zdrowie w jednej paczce. Z zawartością lucerny.

  • Versele Laga Cuni Nature Re-Balance 700g - karma dla królików

Pokarm Cuni Nature Re-Balance to wysokowartościowa karma, dostosowana do potrzeb żywieniowych wrażliwych królików. Ta mieszanka jest idealna dla starszych, mniej aktywnych królików z tendencją do tycia. Pokarm premium Cuni Nature Re-Balance zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i kwasy aminowe potrzebne Twojemu zwierzakowi do zdrowego i radosnego życia. Formuła light gwarantuje wyważone pożywienie. Karma nie zawiera ziaren zbóż dzięki temu doskonale nadaje się dla zwierząt cierpiących na alergie. W skład Nature Re-Balance wchodzi błonnik, zioła, warzywa i korzystne dla zdrowia suplementy diety. Wszystkie te składniki wspomagają prawidłowe trawienie, pielęgnację siekaczy, błyszczącą sierść i zdrowie. Duża różnorodność składników zapewnia smakowitość i przyswajalność karmy. Bez ziaren!

  • Versele Laga Cuni Junior Nature 750g - karma dla młodych królików

Niskokaloryczna, delikatna karma dla królików miniaturowych, do 6 miesiąca życia. Versele Laga Cuni Nature Junior to pełnowartościowa karma dopasowana do potrzeb żywieniowych młodych królików. Mieszanka najwyższej jakości komponentów zawierających wszystkie składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy, których zwierzę potrzebuje do beztroskiego i zdrowego życia.
Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy potrzebne do optymalnego wzrostu i rozwoju. Należy jej używać do 6 miesiąca życia.
To karma, która dzięki temu że zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw i wspomagających zdrowie suplementów: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.

  • Versele Laga Cavia Nature 750g - karma dla świnek morskich

Cavia Nature jest kompletnym pokarmem dla świnek morskich, który dopasowany jest do ich indywidualnych potrzeb. Pokarm zawiera starannie dobrane naturalne składniki odzywcze, witaminy i minerały oraz aminokwasy. Tych wszytskich składników potrzebuje Twój zwierzak do zdrowego trybu życia.
Cavia Nature zawiera błonnik pokarmowy, zioła, warzywa, owoce oraz suplementy zdrowia: dla poprawnego przebiegu trawienia, pielęgnacji zębów oraz lśniącej sierści. Różnorodność składników gwarantuje wyjątkowy smak.
Pokarm nie zawiera prasowanych ziaren!

  • Versele Laga Rat Nature 750g - karma dla szczura

Versele Laga Rat Nature jest kompletną karmą dopasowaną do potrzeb żywieniowych szczurów. To najwyższej jakości mieszanka naturalnych komponentów zawierająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy, których szczury potrzebują do zdrowego i witalnego życia.
Starannie skomponowana formula pokarmu jest oparta o wyselekcjonowane składniki, komponenty naturalne i wzbogacaną suszonymi owocami i świeżo zebranymi ziołami.
Lekko płatkowane, suszone i/lub ekstrudowane warzywa, owoce i zioła są prawdziwym przysmakiem dla Waszych szczurów i zapewniają optymalne trawienie, właściwe ścieranie zębów i doskonałą kondycję.
To karma , które zawiera ziarna, nasiona, orzechy, owoce, zioła, warzywa i wspomagające zdrowie suplementy: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia. Jest specjalnie przystosowana do potrzeb odżywczych szczurów.
Duże zróżnicowanie składników, w formule tej karmy dla szczurków, gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu.

  • Versele Laga Hamster Nature 750g - karma dla chomika

Versele Laga Hamster Nature jest kompletną karmą dopasowaną do potrzeb żywieniowych chomików. To najwyższej jakości mieszanka naturalnych komponentów zawierająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy, których chomiki potrzebują do zdrowego i witalnego życia.

pokaż więcej
pokaż więcej