ROYAL CANIN - Sterilised 2kg, Digestive 2kg

Promocja ważna do 31.01.2018r. lub do wyczerpania zapasów!

ROYAL CANIN STERILISED 2 KG

Przed zabiegiem kastracji przemiana materii kota utrzymuje się na dość stałym poziomie. Kot je dopóki nie pokryje zapotrzebowania na energię. Po kastracji ta naturalna regulacja przemiany materii zanika - kot je więcej niż potrzebuje, co szybko prowadzi do nadwagi. Już po 48 godzinach po kastracji przyjmowanie pokarmu przez kota wzrasta o 20%, podczas gdy prawdziwe zapotrzebowanie na energię zmniejsza się o 30%.
Wysterylizowane koty często borykają się z problemami dróg moczowych. Większość kotów z nadwagą przyjmuje za mało płynów, co prowadzi do tworzenia się kamieni moczowych. Dzięki optymalnej zawartości minerałów, utrzymujących odpowiednio niskie pH moczu, karma wspomaga zdrowie dróg moczowych kota. Wysoka zawartość lekkostrawnych protein przyczynia sie do budowy mięśni.

Royal Canin Sterilised 37 to karma dla kotów wysterylizowanych ze skłonnością do nadwagi:

Kontrola zaopatrzenia w energię: dzięki obniżonemu poziomowi tłuszczu (12%)
Mniej węglowodanów: np. skrobi, która zwiększa uczucie głodu
Dodatek L-karnityny: (100 mg/ kg) pobudza wykorzystywanie rezerw tłuszczu
Sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu dróg moczowych: dzięki kontroli pH moczu (pH 6 do 6,5)
Sprzyja rozwojowi masy mięśniowej: dzięki podwyższonemu poziomowi białka (37%)

ROYAL CANIN DIGESTIVE 2 KG

Royal Canin Digestive Care to wysokowartościowa i zbalansowana karma podstawowa dla dorosłych kotów, która usprawnia trawienie. Wiele kotów cierpi z powodu problemów z trawieniem - dzięki zawartości lekkostrawnych białek oraz mieszance prebiotyków i włókien karma Royal Canin Digestive Care pomaga utrzymać równowagę mikroflory jelitowej oraz poprawić trawienie. Fruktooligosacharydy działające prebiotycznie ułatwiają rozwój dobrych bakterii w jelitach i przeciwdziałają rozprzestrzenianiu się bakterii patologicznych.
Karma w postaci okrągłych krokiecików zmusza kota do dłuższego i dokładniejszego żucia, a przez to wolniejszego jedzenia i jednocześnie prowadzi do wzmocnienia mieśni pyszczka. Pozytywny wpływ karmy został udowodniony naukowo - jedzenie karmy Royal Canin Digestive Care poprawia trawienie i optymalizuje przyswajanie wartości odżywczych, dzięki czemu już po 10 dniach zauważalne jest obniżenie ilości odchodów nawet o 49%.

Royal Canin Digestive Care w skrócie:

Wysokowartościowa karma podstawowa dla dorosłych kotów
Usprawnia trawienie
Działanie potwierdzone naukowo: 49% mniej odchodów w 10 dni
Prebiotyki, błonnik i lekkostrawne białka pozytywnie oddziałują na florę jelitową
Okrągłe krokieciki wydłużają czas żucia i jedzenia, dzięki czemu wartości odżywcze są lepiej przyswajane
Ma pozytywny wpływ na układ moczowy dzięki odpowiedniej zawartości minerałów

pokaż więcej
pokaż więcej