ROYAL MAXI ADULT 15KG

ROYAL CANIN Maxi Adult to karma przeznaczona dla dużych psów od 15 miesiąca do 5 roku życia.

Duże psy są niezwykle cenione ze względu na ich możliwości fizyczne, dzięki którym niejednokrotnie okazują się idealnymi kompanami podczas pracy, pasterstwa, tropienia, stróżowania oraz ratownictwa. Silne i dobrze zbudowane ciało jest więc Twojemu psu niezbędne, aby mógł stawiać czoła wyzwaniom, jakie przynosi mu wyczerpująca codzienność. Często jednak okazuje się, że te potężne psy cierpią na wrażliwość układu pokarmowego, bóle stawów a nawet problemy z sercem. Zapewnij więc swojemu pupilowi długotrwałe zdrowie oraz  sprawność fizyczną i podaruj mu karmę Royal Canin Maxi. Formuła została opracowana w trosce o szczególne potrzeby Twojego psa, aby dostarczać mu wszelkich niezbędnych składników odżywczych każdego dnia.

ZALETY:

  • Pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.
  • Wspiera działanie kości i stawów.
  • Granulki zaprojektowane, aby ułatwiać dużym psom przeżuwanie pokarmu.
  • Zapewnia zdrową skórę oraz piękną i błyszczącą sierść.
  • 100% kompletne i zbilansowane odżywienie.
  • 100% gwarancja satysfakcji.

Krokieciki:
Elementy karmy zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do dużych szczęk większych psów.

Regulacja stawów:
Wspiera kości i stawy, które są szczególnie narażone na kontuzje i wytarcia przez większą masę ciała psów dużych ras. W trosce o ich dobrą kondycję, witalność i sprawność fizyczną, firma Royal Canin stworzyła karmę, która zagwarantuje im świetne samopoczucie na wiele lat.

Wysoka strawność:
Wyjątkowa mieszanka najwyższej klasy białka i błonnika, to lekka receptura, która sprzyja prawidłowej pracy układu pokarmowego i jelit, dzięki czemu Twój pupil nie będzie miał problemów z trawieniem.

Zdrowa skóra:
Formuła wzbogacona została o dobroczynne kwasy tłuszczowe omega-3 i 6, które mają wpływ na wolną od alergii skórę oraz piękną i lśniącą sierść.

Gwarancja smaku:
Firma Royal Canin dba nie tylko o to, aby Twój pies mógł się pochwalić dobrym zdrowiem i wyglądem, troszczy się także o to, aby mógł cieszyć się każdym posiłkiem i wyczekiwać go z niecierpliwością. Kompozycja wysokiej jakości składników i starannie wyselekcjonowanych aromatów gwarantuje doskonały smak, który Twój pupil pokocha już po pierwszym kęsie.

 

*Promocja trwa do wyczerpania zapasów

pokaż więcej
pokaż więcej